Polecane informacje
Home / Informacje / Pewna hurtownia dla małej gastronomii

Pewna hurtownia dla małej gastronomii

Mała gastronomia to jedna z metod, które pozwalają przyciągnąć do sklepu klientów oraz zapewnić mu dobry obrót. Może być ona częścią oferty małego lub średniego sklepu. Wydzielone miejsce na usługi typu fast-food to niewielki nakład kosztów, który może jednak wpłynąć na ogólny obrót placówki. Każdy, kto o tym myśli, musi odpowiedzieć sobie na pytanie – skąd wziąć niezbędny sprzęt i produkty, aby świadczyć tego typu usługi? Odpowiedź jest prosta – umożliwia to sieć hurtowni Eurocash, która stosuje zasadę „wszystko w jednej dostawie”.

Dzięki temu można zaopatrzyć się we wszystkie urządzenia niezbędne do sprzedaży przekąsek ciepłych i zimnych oraz gorących napojów (kawa, herbata, itp.) w jednym miejscu. Oczywiście, można zamówić również niezbędne produkty spożywcze. Eurocash ma duży asortyment przewidziany dla tego właśnie sektora. Obejmuje on także specjalistyczne środki czyszczące do sprzętów używanych w fast-foodach, opakowania i kubki jednorazowe. Jednym słowem – wszystko, co tylko potrzeba, aby klient wyszedł zadowolony ze sklepu.

Ponadto Eurocash słucha potrzeb swoich klientów – listy asortymentowe są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane zgodnie z ich uwagami i pomysłami. Sieć jest otwarta na współpracę z sezonowymi punktami sprzedaży, a więc jeśli np. uruchamia się fast-food tylko na okres letni, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z rozwiązań oferowanych przez Eurocash.

Klienci sezonowi traktowani są tak samo, jak stali – włącznie z możliwością wyrobienia karty rabatowej, która umożliwia nabywanie towarów ze zniżkami.

Jeśli chodzi o same produkty, warto podkreślić, że Eurocash zajmuje się dystrybucją towarów znanych marek, które cieszą się popularnością wśród klientów, co daje dużą szansę na ich sprzedaż, a co z tym idzie – zysk.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

*