Polecane informacje
Home / Informacje / Meble dotykowe w kuchni
meble dotykowe

Meble dotykowe w kuchni

Klasyczne meble kuchenne i meble do innych pomieszczeń domowych zwykle mają klamki, pozwalają cena ich proste otwieranie. Jednakże nowoczesne zabudowy meblowe w kuchniach są pozbawione jakichkolwiek gałek czy uchwytów, tylko wyposażono je w system dotykowego otwierania. Takie meble mogą tworzyć proste powierzchnie w zabudowie kuchennej, co zgodne jest z nowoczesnymi trendami w aranżowaniu takich pomieszczeń.

Systemy dotykowe pozwalające na otwieranie szafek kuchennych umożliwiają uzyskanie maksymalnego komfortu wszystkim domownikom. Bardzo łatwo otwiera się takie szafki, nawet jeśli mamy do czynienia z dużymi szafkami kuchennymi typu cargo. Dobre systemy dotykowe poradzą sobie także i z takim wyzwaniem. Systemy te to nic innego, jak specjalne urządzenia elektryczne, które działają na dotyk. Wystarczy w odpowiednim miejscu szafki dotknąć front, aby ten otworzył się przed nami. Dotykowe systemy otwierania znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku bezuchwytowych szafek kuchennych. Systemy można w dowolny sposób dopasowywać do wielkości szafki i jej załadunku. Dlatego też sprawdzają się one w niewielkich szafkach, jak i w wysokich szafach cargo w kuchniach domowych i profesjonalnych.

Nie ulega wątpliwości, że dotykowy system otwierania mebli kuchennych będzie tym bardziej przydatny we wszystkich domach, w których są małe dzieci. Jeśli nie chcemy, aby nasza pociecha robiła bałagan w szafkach kuchennych albo wszystko z nich wyrzucała wprost na podłogę, możemy zastosować dotykowe systemy otwierania szafek i szuflad w naszej kuchni. Znacznie trudniej dziecku będzie rozpoznać, jak otwierać takie szafki. Minie sporo czasu, nim się tego nauczy małe dziecko. Być może w późniejszym czasie naszej pociechy nie będzie w ogóle interesowało to, co znajduje się w szafkach w kuchni. W takim przypadku systemy dotykowe otwierania szafek w kuchni spełnią w 100% swoje zadanie, a na dodatek będą tworzyły estetyczną, jak najbardziej nowoczesną aranżację w danym pomieszczeniu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

*